Виробництво

Основні виробничі майданчики групи «НОРДКЛІФФ» розташовані в Україні та Європейському Союзі. На базі цих заводів «НОРДКЛІФФ» щороку випускає кілька мільйонів світильників. За 20 років виробничої діяльності асортимент продукції розширився до декількох тисяч видів світильників з десятками тисяч опцій і модифікацій.

Внутріфірмова виробнича кооперація дозволяє нам випускати високонадійну продукцію за конкурентними цінами. Наявність власного виробництва в Україні, разом з іншими країнами, дозволяє забезпечувати українських споживачів продукції марки «НОРДКЛІФФ» зручним післяпродажним сервісом і надавати всю необхідну технічну підтримку.

Управлінсько-проізводственнийі інженерно-конструкторський персонал групи «НОРДКЛІФФ» виступає центром розробки нових видів продукції, пов'язуючи величезне число постачальників і підрядників в різних країнах світу в єдину технологічну, виробничу і логістичний ланцюжок. Наші інженери-світлотехніки мають найвищу кваліфікації, яка дозволяє реалізовувати будь проекти освітлення від найпростіших до найскладніших об'єктів.

Багато з випускаються нами світильників є кращими у своєму класі, а деякі - просто унікальними і не мають аналогів, що підтверджено патентами на винаходи. Вся продукція, що випускається повністю відповідає всім вимогам стандартів Росії, України та Європейського Союзу. 100% усіх вироблених світильників обов'язково тестуються перед відвантаженням споживачу.

Застосування високоточних технологій обробки матеріалів, експлуатація автоматичних ліній, комбінація конвеєрного виробництва і ручний індивідуальної збірки, використання комплектуючих провідних європейських виробників забезпечують світильників «НОРДКЛІФФ» відмінні світлотехнічні та енергозберігаючі характеристики, виняткову надійність і найвищу конкурентоспроможність за ціною.

Якщо у Вас виникнуть будь-які технічні питання або Вам знадобиться інформація про світлотехнічних і експлуатаційних характеристиках наших світильників, запрошуємо Вас скористатися нашою гарячою лінією технічної підтримки і задати Ваше питання по електронній пошті info@northcliffe.com.ua

Яндекс.Метрика