Підсумки зустрічі Northcliffe c мером Хмільника

Підсумки зустрічі Northcliffe c мером Хмільника

11 грудня 2017 відбулася ділова зустріч Віталія Сметанюка і Михайло Ткачука - директор і комерційний директор компанії НОРДКЛІФФ з мером Хмільника Сергієм Редчік, з питання вуличного освітлення Хмільника за допомогою енергоефективних світлодіодних світильників виробництва Northcliffe. Розмова відбулася за сприяння почесного громадянина міста Хмільника Олександра Ткаленка і його сина Андрія Ткаленко.

На цій зустрічі були обговорені питання вуличного освітлення з використанням новітніх технологій для економії електроенергії і поліпшення комфорту життя мешканців Хмільника, Були відзначені високі показники якості продукції та конкурентної ціни вуличних LED світильників завдяки застосуванню високоточних технологій обробки матеріалів, використання комплектуючих провідних європейських виробників, так само були наведені переваги світлотехнічних і енергозберігаючих характеристик для використання у вуличному освітленні. При цьому компанія Northcliffe презентувала каталог продукції і зразки вуличних світлодіодних світильників останніх моделей, які забезпечують прекрасну видимість в темний час доби і споживають в рази менше електроенергії, ніж звичайні вуличні світильники.

Компанія Northcliffe - подарувала для міста-курорту Хмільник десять світлодіодних вуличних світильників, які в перспективі знайдуть своє розташування на вулицях міста.

Від імені територіальної громади міста Хмільник мер Сергій Редчік висловив подяку керівництву кампанії НОРДКЛІФФ за підтримку ініціатив благодійності, а також попутно подякував родині ТКАЛЕНКА за їх активну громадянську позицію.

Яндекс.Метрика