Вуличні LED світильники для освітлення фасадів будівель, промислових об'єктів і підприємств.

Вуличні LED світильники для освітлення фасадів будівель, промислових об'єктів і підприємств.

Вуличні LED світильники для освітлення фасадів будівель, промислових об'ектів і підприємств.

Сучасні промислові будівлі можуть бути не тільки функціональн, а і економічно вигідно освітлені за допомогою вуличних світлодіодних світильників, і також можуть прикрасити промисловий об'єкт. Світло використовується, для того, щоб підкреслити архітектурні деталі і зосередити увагу на потрібних ділянках будівель і об'єктів. Пішохідні переходи і вхідні зони, спеціально освітлені вуличними LED світильниками, щоб забеспечити легкість пошуку для відвідувачів.

Вуличні LED світильники перетворює фасад, особливо вночі, в привабливу візитну картку для компанії, яку можно побачти здалеку. Важливим трендом галузі з освітленням фасадів є рішення використання LED світильників, що забезпечують гнучкі індивідуальні колірні акценти в залежності від призначення чи події.

Світлодіодні світильники Northcliffe відповідають різним вимогам освітлення в трьох різних галузях: освітлення пішохідних переходів, освітлення фасадів будівель і промислових об'єктів. Вибір потужності і типу світильника робить вибір вуличного освітлення надзвичайно гнучким і універсальним, забезпечуючи відмінну якість саме там, де це необхідно. Світлодіодний прожектор забезпечую рівномірне освітлення без гарячих точок і дає поліпшене освітлення верхніх частей будівель.

Економічне зовнішнє освітлення

Вуличні світлодіодні світильники компанії Northcliffe вимагають мінімальних інвестицій, пропонуючи низьке енергоспоживання, що призводить до швидкої окупності інвестицій в порівнянні з традиційним зовнішнім освітленням. Це робить вуличні LED світильники і прожектори Нордкліфф ідеально відповідними для широкого спектра застосувань, таких як освітлення в промислових зонах, паркувальних стоянок, фасадів будівель і рекламних щитів.

Яндекс.Метрика