Хай буде світло і економія!

Хай буде світло і економія!

В останнє десятиліття міста України шукали способи скоротити споживання енергії і скоротити експлуатаційні витрати на вуличне освітлення. Одним із способів зробити це, було замінити існуюче вуличне освітлення зі світильниками високого тиску натрію (HPS) на більш енергоефективні світлодіодні вуличні LED світильники.

Світлодіодне вуличні LED світильники стали кращим вибором для муніципалітетів завдяки кращій передачі кольору, більш рівномірному розподілу освітлення, збільшення енергозбереження, підвищення надійності, настроювання яскравості та зниження витрат на технічне обслуговування в порівнянні з традиційним варіантами вуличного освітлення.

Візуальний спектр світла визначається як довжина хвиль від 360 нм до 700 нм, з синім світлом, знайденим в діапазоні 400-500 нм. Більшість ламп HPS випромінюють більшу частину енергії між 550-650 нм (жовтий / помаранчевий спектр); з іншого боку, біле світлодіодне освітлення має більш високу частку енергії з довжиною хвилі менше 500 нм (синій спектр).

Світлодіодні вуличні LED світильники від виробника Northcliffe вже встановлені в 4 містах України. Опитування жителів показали, що більшість з них задоволено яскравістю нових світлодіодних вуличних LED світильників і підтримує широкомасштабне розгортання в масштабах всього міста.

Компанія Нордкліфф - це надійний український виробник світлодіодних вуличних світильників та інших типів LED світильників.

Яндекс.Метрика