Економія від LED вуличних світильників Northcliffe

Економія від LED вуличних світильників Northcliffe

Існує багато причин, за якими світлодіодні світильники повинні використовуватися для освітлення вулиць і площ. Світлодіодні вуличні світильники є екологічно чистими, тому що вони споживають так мало енергії. Вони не містять небезпечних хімічних речовин, таких як ртуть і свинець, які виділяють токсини. Вони не виготовлені з дугових трубок, як традиційний HID, а замість цього використовують діоди. Діоди допомагають підвищити опір лампи, даючи їм більш високу швидкість і довговічність у порівнянні з іншими лампами, що в кінцевому підсумку забезпечує значно більш тривалий термін служби LED вуличних світильників.

Світлодіодні світильники стають все більш поширеним для вуличного освітлення, оскільки він більш ефективно проектує світловий потік, що забезпечує більш широке охоплення однорідного світлового малюнка. Однорідність є одним з переваг добре спроектованого LED вуличного світильника. Покращена однорідність означає меншу кількість темних плям в порівнянні з традиційними джерелами світла, що підвищує кращу видимість і безпеку. Фахівцям з висвітлення часто доводилося компенсувати ці прогалини, використовуючи більше вуличних світильників. Крім того темні прогалини згодом ставати темніше, оскільки люмінесцентні лампи втрачають свій потенційний світловий потік через вироблення годин.

Світлодіодні вуличні світильники також втрачають потужність світлового потоку, але це відбувається набагато повільніше.

Всі ці фактори, в тому числі більш висока рівномірність світла, поліпшена передача кольору і висока колірна температура, що дозволяють розширити охоплення, можуть знизити потужність приладів, необхідних у багатьох зовнішнього освітлення. Це значно знижує вартість від споживання енергії і дозволяє істотно заощадити, проінвестувавши гроші в LED вуличні світильники.

Яндекс.Метрика