вуличні світила

вуличні світила


Швидкі зміни в технології світлодіодного освітлення привели до революційної модернізації світлодіодів. У всьому світі муніципалітети воліють перемикати свою більш старе вуличне освітлення на нові, більш енергоефективні вуличні LED світильники для міста.


Вуличні LED світильники для міста - максимальне освітлення, мінімізація енергії.


НОРДКЛІФФ пропонує тільки найсучасніші енергозберігаючі світлодіодні вуличні світильники з відмінними характеристиками яскравості.


Міцні LED світильники зроблені з твердих матеріалів, які є більш безпечними, тому що вони не руйнуються, якщо вони зламані і мають менше шансів зламатися, економлячи міські гроші при покупці нових ламп та очищення в разі зламаною лампи.


Енергоефективність. В середньому світлодіодні лампи в десять разів більш енергоефективні.


Довговічність вуличних LED світильників для міста більше через значне зниження споживання енергії припадає відносно коротка окупність. Це означає меншу кількість змін, зниження витрат на технічне обслуговування.


Екологічність. Завдяки підвищенню енергоефективності вуличні LED світильники для міста -вимагає менше енергії для виробництва світла і зменшення кількості витраченої енергії.


Яндекс.Метрика