Про компанію

Група компаній Нордкліфф (Northcliffe) - значимий учасник ринку електротехніки і один з провідних виробників комерційного освітлення в Східній Європі. У сегменті офісних світильників - основний області спеціалізації - Northcliffe займає на ринках Росії, України та Балтики від 25 до 35%. Продукція Нордкліфф продається практично на всіх ринках СНД, в країнах Балтії, Східної Європи, а також у Німеччині та Великобританії.

За 15 років свого існування підприємства групи Northcliffe випустили більше 25000000 світильників. Поточний річний випуск становить близько 3 мільйонів світильників або близько 10000 в день! Крім виробництва світильників, Нордкліфф також пропонує комплексні світлові рішення і системи управління світлом в кооперації з фінсько-англійської компаній Helvar.

Нордкліфф веде активну інноваційну діяльність, будучи лідируючим виробником найбільш енергоефективних світильників з лампами Т5. Унікальне ноу-хау НОРДКЛІФФ в дизайні, конструкції і технології виробництва світильників з цільним растром-відбивачем відзначено і захищено патентом на винахід.

У 2008 році, після декількох років підготовки, Нордкліфф запускає революційний продукт в області електротехніки: унікальну інноваційну систему електропроводки МОБІЛЬНІ РОЗЕТКИ.

Традиційні системи електропроводки залишалися без зміни більше 100 років, в той час як кількість і різноманітність побутових приладів та електричних пристроїв безперервно і швидко зростала. Архаїчність традиційної електропроводки стала особливо помітною в останні десятиліття, коли комп'ютери, аудіовізуальні засоби, фотоапарати та мобільні телефони, електричні чайники, тостери та інші побутові і кухонні прилади стали невід'ємною частиною нашого повседеневной життя вдома та на роботі, на відпочинку і в дорозі. Тепер, нарешті, з'явилося нове рішення в організації електропроводки, яке відповідає сучасному рівню технічного прогресу і забезпечує зручний, безпечний і надійний доступ до електроживлення для всіх пристроїв і приладів в тому місці, де це зручно, і тоді, коли це потрібно.

Більш повну інформацію про мобільних розетках можна отримати на цьому сайті, а також надіславши запит електронною поштою за адресою: info@northcliffe.com.ua

Яндекс.Метрика